justina kaminskaitė

čia jos internetiniai namai

Tūkstančio svarų medžioklė, arba apie darbingą vasarą be braškių

Už poros savaičių iškeliauju į Jungtinę Karalystę. Ten iki liepos pabaigos repetuosiu su The Sun Apparatus Theatre company, o rugpjūtį su merginomis dalyvausime Edinburgo Fringe teatro festivalyje. Apie savo kelionę, merginas ir patį festivalį bei pasiruošimą jam šįmet rašysiu kiek įmanoma išsamiau.

Trumpa priešistorė. 2013 metais mes su Dana Etgar (IZ), Katherine Vince (UK) ir Sarah Kenney (USA) baigėme teatro magistro studijas ir pradėjome The Sun Apparatus teatro kompanijos kelionę. 2014 m. vasarą nuvežėm savo pirmąjį spektaklį “Unprescribed“ į Edinburgh Fringe teatro festivalį, ten jį pamatė rašytojas Bill Gallagher ir susižavėjęs parašė specialiai mums “The ME“. Dabar, suskrisdamos dirbti iš Izraelio, Lietuvos, JAV į UK, ruošiamės vežti šį antrąjį darbą vėl į Edinburgo teatro festivalį.

“The ME“ yra spektaklis apie baimę numirti, baimę pasenti ir baimę gyventi. Komedija, bet kai kurie žiūrovai sakė negalėjo juoktis, nes buvo giliai susimąstę ir sukrėsti gautų klausimų (remiantis gyvais komentarais po pasirodymo spalį).

TSA newsletter Collage2
Spektakliui, prie kurio dirbome 2015 m. gegužę ir rugsėjį – spalį, užbaigti gavome 14920 svarų sterlingų iš Arts Council England (tenykštės a-la Kultūros tarybos). 300 svarų pridėjo Norfolk Arts Fund. Čia spektakliui užbaigti: režisierei, repeticijų salės nuomai, šviesų dizainerei (-iui), dekoracijoms, kostiumams sklaidai, kitiems reikalingiems dalykams etc.
O į festivalį, kaip ir prieš du metus, kelią pasiklosime savo santaupomis ir labai-labai-labai dosnių rėmėjų pinigais. Teatro salės nuomai, butuko nuomai, kelionei, skrajutėms bei plakatams mums reikėjo 5400 svarų. Jiems surinkti kreipėmės – na, tiesiog į žmones. Buvusius rėmėjus, padėjusius prieš du metus pradėti kelią festivalyje, naujus pažįstamus, tetas…

Ir jau beveik! Suplaukė iš įvairiausių vietų įvairiausiomis sumomis: 4217 svarai. Beliko 1183. Vis dar iš naujo stebiuosi plukdytojų dosnumu ir pasitikėjimu.

Čia nelabai stilingu vidurnakčio tekstu kreipiuosi į jus. Kviečiu prisijungti prie mūsų fundraising’o kampanijos ir simboline suma palydėti spektaklį “The ME“ į vieną iš teatro lopšių. PayPal, banko pavedimas, čekis, kojinė, pašto karveliai – bet kaip, kaip jums patogu.

Surinksim, nesurinksim – vis tiek mes jau beveik Edinburge. Paskui kažkada Niujorkas ir kai pakamkamai apšilsim – Vilniaus mūrai. Čia vienas iš ateities scenarijų. Sekite šio įrašo tęsinius ir sužinosite, kaip mums seksis. O aš matydama tinklaraščio lankymo statistiką susiimsiu ką įdomiau aprašyt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Informacija

Paskelbta 31 gegužės, 2016, paskelbė kategorijoje Uncategorized.

Kategorijos

Įrašų kalendorius

2016 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
%d bloggers like this: